Chcesz sprzedać nieruchomość?
24
osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem
Sprzedaj
Ogłoszenia Lexnova Nieruchomości
Filtruj
Apartament 3-pokojowy, Aleja Grunwaldzka
Elbląg,warmińsko-mazurskie
750 000 zł66,93 m² 11 205,74 zł/m²
Margerita Wawryszuk
Dom z garażem Huta Żuławska
Huta Żuławska,warmińsko-mazurskie
2 999 000 zł269 m² 11 148,70 zł/m²
Margerita Wawryszuk
Dom umeblowany Huta Żuławska
Huta Żuławska,warmińsko-mazurskie
19 999 zł269 m² 74,35 zł/m²
Margerita Wawryszuk
Dom z piwnicą, ul. Dworcowa
Młynary,warmińsko-mazurskie
860 000 zł388,50 m² 2 213,64 zł/m²
Margerita Wawryszuk
Działka budowlana, ul. Ceramiczna
Tolkmicko,warmińsko-mazurskie
260 000 zł632 m² 411,39 zł/m²
Margerita Wawryszuk
Apartament 2-pokojowy, ul. Bednarska
Elbląg,warmińsko-mazurskie
2 400 zł40,12 m² 59,82 zł/m²
Margerita Wawryszuk
Rynek pierwotny
Magazyn Malbork
Malbork,pomorskie
3 990 000 zł2 700 m² 1 477,78 zł/m²
Margerita Wawryszuk
Apartament z garażem, ul. Królewiecka
Elbląg,warmińsko-mazurskie
1 650 000 zł128,86 m² 12 804,59 zł/m²
Margerita Wawryszuk
Dom szeregowy, ul. Dąbka
Elbląg,warmińsko-mazurskie
1 500 000 zł510 m² 2 941,18 zł/m²
Margerita Wawryszuk
Lokal użytkowy, ul. Dąbka
Elbląg,warmińsko-mazurskie
1 500 000 zł510 m² 2 941,18 zł/m²
Margerita Wawryszuk
Apartament 2-pokojowy, ul. Moniuszki
Elbląg,warmińsko-mazurskie
550 000 zł58,55 m² 9 393,68 zł/m²
Margerita Wawryszuk
Lokal użytkowy, ul. Nitschmanna
Elbląg,warmińsko-mazurskie
20 zł/m²173,90 m² 3 478 zł
Margerita Wawryszuk
Dom z garażem Sierpin
Sierpin,warmińsko-mazurskie
1 600 000 zł208,90 m² 7 659,17 zł/m²
Margerita Wawryszuk
Działka budowlana, ul. Wielmoży
Suchacz,warmińsko-mazurskie
150 945 zł944 m² 159,90 zł/m²
Margerita Wawryszuk
Lokal użytkowy, ul. Warszawska
Elbląg,warmińsko-mazurskie
21 zł/m²1 170 m² 24 570 zł
Margerita Wawryszuk
Apartament 2-pokojowy, Aleja Grunwaldzka
Elbląg,warmińsko-mazurskie
390 000 zł51,26 m² 7 608,27 zł/m²
Margerita Wawryszuk
Lokal użytkowy, ul. Nitschmanna
Elbląg,warmińsko-mazurskie
790 000 zł173,90 m² 4 542,84 zł/m²
Margerita Wawryszuk
Działka budowlana Janowo
Janowo,warmińsko-mazurskie
225 000 zł2 998 m² 75,05 zł/m²
Margerita Wawryszuk
Dom szeregowy, ul. Mostowa
Elbląg,warmińsko-mazurskie
789 000 zł131,50 m² 6 000 zł/m²
Margerita Wawryszuk
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajki
Elbląg,warmińsko-mazurskie
1 081 920 zł112,70 m² 9 600 zł/m²
Margerita Wawryszuk
Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbka
Elbląg,warmińsko-mazurskie
1 800 zł42,03 m² 42,83 zł/m²
Margerita Wawryszuk
Działka, ul. Rybna
Elbląg,warmińsko-mazurskie
5 000 000 zł16 500 m² 303,03 zł/m²
Margerita Wawryszuk
Lokal użytkowy, ul. Rzeźnicka
Elbląg,warmińsko-mazurskie
460 000 zł102,78 m² 4 475,58 zł/m²
Margerita Wawryszuk
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wigilijna
Elbląg,warmińsko-mazurskie
560 000 zł59,20 m² 9 459,46 zł/m²
Margerita Wawryszuk
Apartament z garażem, ul. Rybacka
Elbląg,warmińsko-mazurskie
4 000 zł91,82 m² 43,56 zł/m²
Margerita Wawryszuk
Dom wolnostojący, ul. Druska
Elbląg,warmińsko-mazurskie
1 999 000 zł191,92 m² 10 415,80 zł/m²
Margerita Wawryszuk
Dom z garażem, ul. Rzemieślnicza
Elbląg,warmińsko-mazurskie
850 000 zł249 m² 3 413,65 zł/m²
Margerita Wawryszuk
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymanowskiego
Elbląg,warmińsko-mazurskie
489 000 zł52,60 m² 9 296,58 zł/m²
Margerita Wawryszuk
Rynek pierwotny